
Rooseveltlaan 35, HELLEVOETSLUIS
Verkocht
Omschrijving
Stel je eens voor…
Dat je vrij zicht hebt over het Ravense Park, de auto op eigen terrein kunt parkeren of in de garage en alle slaapkamers rechte gevels hebben. Deze imposante hoekwoning heeft het allemaal. En daarbij een rustige inrichting, extra ramen in de zijgevel en de tuin is recent aangelegd. Geniet nog deze zomer aan het Ravense Park waar je fijn kunt wandelen of de hond uitlaten en waar de kinderen urenlang kunnen spelen. BSO en scholen zijn op loopafstand en het huis staat nabij uitvalswegen richting de stad.
Het huis zelf ademt rust en is ingericht met neutrale kleuren en veel wittinten. De keuken, sanitair, vloeren en wanden zijn voor iedere smaak toegankelijk. De open keuken heeft een kookeiland, er is plaats voor een riante eettafel en een knusse zithoek voor de gashaard. Desgewenst kan de woonkamer worden uitgebouwd.
De tuin is enkele jaren geleden opnieuw aangelegd en ingericht met als doel genieten. Weinig tot geen onderhoud en door de hoekligging goed op de zon. Aan de Rooseveltlaan kun je overigens ook heerlijk aan de voorzijde zitten en hebben veel bewoners een tweede terras ingericht op de westzijde. Aan zon dus geen gebrek en zo houd je gelijk een oogje op de kinderen in het park.
De twee volwaardige etages zijn afgewerkt met massief eikenhouten vloeren en bieden plaats aan 5 kamers waaronder een werkkamer die tevens ingericht kan worden als tweede badkamer. Op de eerste verdieping is een aparte toiletruimte en de huidige badkamer voorziet in een ruime inloopdouche en een raam. Het Franse balkon voor de ouderslaapkamer geeft dit huis samen met de luiken en gemoedelijke sfeer.
En dan de garage, een wens van velen. Vrijstaand, ruim genoeg voor een auto en zowel toegankelijk vanaf de inrit als de tuin. Voorzien van elektra en een elektrisch bedienbare deur kun je al je spullen hier prima kwijt.
Kortom, een goede locatie, veel kamers, een garage en parkeren op eigen terrein.
Dat is Rooseveltlaan 35.
Uitblinkers:
– Rolluiken;
– Extra ramen in de zijgevel;
– Eikenhouten vloeren op de twee verdiepingen;
– Garage;
– Parkeren op eigen terrein;
– Dakterras en tweede badkamer mogelijk;
– Oplevering: per direct.
Kenmerken
Is dit misschien de juiste zet?
Heeft u een vraag? Of wilt u ons iets laten weten? Vul dan het formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met u op!