
Sneeuwbal 6, HELLEVOETSLUIS
Verkocht
Omschrijving
Stel je eens voor…
Een lichte woonkamer met een uitbouw, dus alle ruimte voor welke meubelopstelling dan ook. Een open keuken en de auto op eigen terrein kunnen parkeren. Een groene wijk met autoluwe straten, speelveldjes op loopafstand en scholen en supermarkt om de hoek. Deze bovengemiddeld ruime tussenwoning heeft net dat beetje extra voor een gezin of mensen die ruimte nodig hebben. Schilderen behoort tot het verleden door de aluminium kozijnen en de tuin ligt aan het water.
Op de verdieping drie slaapkamers en allemaal rechte gevels terwijl je op de zolder veel bergruimte hebt onder het schuine dak. De zolder heeft in de huidige indeling een grote slaapkamer maar deze kan eenvoudig worden opgedeeld in meerdere ruimtes. Met daarboven nog een bergvliering kun je alle spullen kwijt. Gezinsuitbreiding, thuis werken, het past gegarandeerd.
De berging aan de voorzijde biedt ruimte aan de fietsen en heeft een vliering zodat de achtertuin alleen is om lekker in te zitten.
Kortom, 136 m2 woonoppervlak, ligging aan het water en 4(5) slaapkamers.
Dat is de Sneeuwbal 6.
Uitblinkers:
– Aluminium kozijnen met HR++ glas;
– Uitbouw aan de woonkamer;
– 4(5) slaapkamers;
– Oplevering; binnen 8 weken na de sleuteloverdracht van de nieuwbouw woning van verkoper, uiterlijk 15 september 2022.
Kenmerken
Is dit misschien de juiste zet?
Heeft u een vraag? Of wilt u ons iets laten weten? Vul dan het formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met u op!