Verkocht onder voorbehoud

Vlasakkerlaan 4, HELLEVOETSLUIS

Vraagprijs € 315.000 k.k.

Omschrijving

Stel je eens voor..

Je bent op zoek naar ruimte, maar dan ook écht veel ruimte. Met een volwaardige tweede verdieping, 126 m2 woonoppervlakte en 5 (6) slaapkamers is dit de ideale woning voor jou, je (samengestelde) gezin en thuiswerkplek(ken).

Aangekomen bij de woning parkeer je de auto voor de deur en heb je voldoende mogelijkheden voor je motor of andere spullen in de garage. Wel zo praktisch.

Door de grote raampartijen met openslaande deuren aan de achterzijde merk je gelijk dat het een hele lichte woning is, zeker in combinatie met een ligging op het zuiden. Dat betekent trouwens dat je in de tuin heerlijk kunt genieten van de zon, van ’s ochtends vroeg tot ’s avonds laat. Vanuit de tuin loop je vrijwel direct door naar de Struytse Zeedijk aan het Haringvliet. De ideale plek voor een wandeling, met of zonder hond, maar zeker ook voor de kinderen of voor ontspanning. Ideaal toch, zo’n ligging?

De keuken aan de voorzijde is met zorg en aandacht onderhouden, maar wellicht is dit het moment om te kiezen voor jouw droomopstelling.

De verdiepingen zijn verrassend, je hebt namelijk twee volwaardige verdiepingen én een vliering tot je beschikking. Ook genoeg opslagruimte. Een woning waar er niet veel van zijn. De woning biedt namelijk vijf slaapkamers, van origine waren dit er zelfs zes (mogelijkheid om dit weer te creëren). Ideaal met een (samengesteld) gezin, hobby’s, praktijk aan huis of een goede thuiswerkplek.

De badkamer kent de nodige levensjaren, maar biedt in de basis alles. Een goede douche, tweede toilet, wastafelmeubel en radiator. Het leuke is, je hebt hier de mogelijkheid om de badkamer te vergroten door het bovenste gedeelte van de (schuine) garage erbij te betrekken. Ruimte voor een ligbad én inloopdouche. Hierdoor kun je ook een Velux dakraam plaatsen voor het nodige licht en ventilatie.

De woning is goed onderhouden, wat te denken van volledig kunststof kozijnen met dubbel glas en overal betonnen vloeren.

Een garage, maar liefst 5 (6 mogelijk) slaapkamers en een ligging nabij de Struytse Zeedijk/het Haringvliet.

Dat is de Vlasakkerlaan 4.

Uitblinkers:
-garage aangebouwd, mogelijkheid om een deur te plaatsen voor toegang vanuit de woning;
-woning volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas;
-achtertuin gelegen op het zuiden;
-vijf slaapkamers, zes slaapkamers mogelijk;
-CV-ketel uit 2018, huur € 35,08 per maand;
-Oplevering: in overleg (snelle oplevering mogelijk).

Lees hele omschrijving

Kenmerken

Aanvaarding
In overleg
Datum laatste wijziging
2023-05-16 12:37:02
Status
Verkocht onder voorbehoud
Vraagprijs
€ 315.000 k.k.
Bouwjaar
1977
Dak
Pannen
Isolatievormen
Muurisolatie, Dubbel glas
Plaats
Hellevoetsluis
Postcode
3224 vk
Ligging
Aan drukke weg, In woonwijk, Open ligging
Soorten warm water
Cv ketel, Cv ketel
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren
Oppervlakte
126 ㎡
Inhoud
545 ㎥
Tuinoppervlakte
42 ㎡
Aantal kamers
6
Aantal slaapkamers
5
Aantal badkamers
1
Type
Achtertuin, Voortuin
Ligging
Zuid
Breedte
520
Lengte
800
Oppervlakte
42 ㎡
Achterom
1
Staat
Normaal
Bekijk alle kenmerken

Maak kennis met ons team

_E5A0425 kopiëren

Denise Moree

_E5A0499

Marijn de Zeeuw

_E5A0478

Simona Klay-Don

(Bel)afspraak maken?

Heeft u een vraag? Of wilt u ons iets laten weten? Vul dan het formulier in en we nemen zo snel mogelijk contact met u op!

  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.